Koszyk Infolinia: +48

Trwa przywracanie zawartości po awarii.
Istnieje możliwość zlecenia montażu dla zakupionego u nas kotła! Firma współpracuje z wykwalifikowanymi instalatorami branży grzewczej.

Dotyczy miast: Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Gliwice, Żory, Katowice, Łaziska Śl., Mikołów, Tarnowskie Góry i okolic.

Kotły i piece CO z podajnikiem

Podajnik w piecach ułatwia precyzyjne dawkowanie paliwa. Kotły z podajnikiem zużywają tylko tyle paliwa ile jest potrzebne do utrzymania odpowiedniej temperatury. Klient decydując się na piece z automatycznym podawaniem paliwa może czuć się bezpiecznie i komfortowo.
Ze uwagi na metodę dostarczania paliwa do pieca istnieją dwa warianty takich źródeł ciepła. Piec z podajnikiem ślimakowym świetnie sprawdza się, gdy ogrzewany budynek wyłącznie ekogroszkiem. W piecach CO z podajnikiem tłokowym można oprócz ekogroszku palić także miałem oraz węglem.
Użytkownik musi zapewnić prawidłową ilość powietrza przy spalaniu, zlekceważenie tego grozi tworzeniem się dużej ilości sadzy. Zaletą pieca CO z podajnikiem jest niska emisja substancji szkodliwych, gdyż konstrukcje posiadają atest ekologiczny. Urządzenia charakteryzuje duża efektywność cieplna. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz piecy z podajnikiem, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie.  

Wybierz podkategorie w celu zawężenia wyników: